Hakkımızda

Şirket Hakkında Kısa Bilgi Vedat Vidinel  

Biz Kimiz ?

Firmamız 1996 kuruluş yılından bu yana çeşitli şekillerde danışmanlık hizmetlerine aracılık etmiş 2005 yılından itibaren mimarlık ve mühendislik dallarında Ankara'nın Havaalanı yolu üzerinde, kuzeyin yükselen yıldızı olarak hizmet etmektedir. Şirket bünyesinde taşeron firmalar aracılığı ile hizmetine devam eden firmamız mimarlık mühendislik tesisat ve elektriklik projelerini büyük bir titizlikle yürüte gelmiştir. Bunun yanı sıra yeni gelen yönetmelikler dahilinde enerji kimlik belgesi uygulaması (E.K.B.) ve şantiye şefliği hizmetlerine de yardımcı olup yap sat müteahhitlerinin daha kaliteli yapı yapabilmesi adına bu hizmet bedeli mukabili danışmanlık yürütmektedir. Şirket bünyesinde 1 genel müdür 1 muhasebe müdür ve 1 proje müdürü olarak görevlendirme yapılmıştır.Muhasebe bölümü 3 kişiden oluşmakta olup proje bölümü 8 kişilik bir uzman ekiple proje konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Şirket 3 araç ile taşeron hizmetlerinin yürütülebilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Çalışma alanları Ankaranın tüm yerel belediyeleri ve mücavir alan içlerindeki tüm beldelere proje üreterek o mekanları daha yaşanabilir ve müreffeh bir ortam hazırlamaktadır. Proje tasarımlarımız uzman kadrolarımızla hazırlanıp proje hususunda deneyimli mühendislerimizle oluşturulan projeler tüm vatandaşlarımızın ve müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

 

Misyonumuz

Yönetmeliklere uygun her projemizde mesleki sorumluluğumuzu sanatçı özgürlüğümüzle birleştirip, nitelikli projeler tasarlayarak size farklılık katan firmayız. 

Vizyonumuz

Sanatçı dokunuşu eksik etmeden Selçuklu/Osmanlı mimarisini teknolojiden birleştirerek doğaya ve insana hitap eden projeler oluşturuyoruz.

Ekibimiz

Ekip işi Aile işidir Biz Bir Aileyiz

user

"Hayali olmayan insan, ölü insandan bir adım öndedir."

Vedat Vidinel
user

"Yaşamak ve sevmek kalb işidir. Herkesde bulunmaz."

 

Ömer Demir
user

"Kimseye güvenme ve onları tanıman için sınamaktan korkma; çünkü kaybedilmesi gerekeni, en önce kaybetmelisin.".

Burhan Emiroğluuser

Çizmeyi konuşmaya terçih ederim. Çizim hızlıdır ve yalanlar için daha az yer bırakır.

İmalat Ekibimiz

PROSEDÜR

Projeleri belirli kurallar çercevesinde çizilir. 

Tıp İmar Kanunu

TS 500 Yönetmeliği (Statik)

Büyükşehir Yönetmeliği

Yangın Yönetmeliği

Asansör Yönetmeliği

Sıhhı Tesisat Yönetmeliği

 

Emniyet

Yaptığımız projelerde engelli vatandaşlarımızı göz önünde bulundurarak çizimlere devam ederiz. Merdiven kovalarının aydınlığı bizim için vazgeçilmez prosedürdür. Acil durumlarda; çıkış kapıların yangına dayanıklılığı yönetmelik prosedürüne göre sunulur.

Ekonomik

Projelerimizin bir özelliği ise maliyetidir. Müşterimizi en iyi şekilde kazanç sağlaması için en doğru şekilde analiz uygularız.

Estetik

Estetik olmayan bir proje ne kadar sağlam olsa bile satışlarda yavaşlamaya sebep olur. Projelerimizi en uygun şekilde Selçuklu ve Osmanlı mimarisi ile modern mimariyi göz önünde bulundurarak tasarlarız. Yapmış olduğumuz tasarımları Panorama Teknolojisi ile birleştirip satışları hızlandırıyoruz.

Çizmeyi konuşmaya terçih ederim. Çizim hızlıdır ve yalanlar için daha az yer bırakır.

Le-Corbusier

Mimarlık, mühendisliğin bittiği yerde başlar.

Walter Gropius

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz vardır.

Mimar Sinan